קרב עקיצות בטוויטר בין חזן לזוהר

ויכוח סוער פרץ הערב בטוויטר בין ח"כ אורן חזן לחברו לסיעה מיקי זוהר, שהתעמת עם אמו של הדר גולדין ז"ל בועדת לביקורת המדינה. { "מתי אתה מתפטר מהכנסת"?}

ויכוח סוער פרץ הערב בטוויטר בין ח"כ אורן חזן לחברו לסיעה מיקי זוהר, שהתעמת עם אמו של הדר גולדין ז"ל בועדת לביקורת המדינה.

חזן שאיבד את הפיוז צייץ נגד חברו לליכוד: "מיקי מכלוף, ידידי, האם לא בשלה השעה לשקול מחדש הודעה על פרישה מהכנסת?". זוהר לא נותר חייב וקטל את חזן: "אמר הסרסור שבית המשפט קבע שהוא צרך סמים וניהל קזינו. אחי, מה עם קצת מודעות עצמית?".

 בשלב הזה התערב יהודה גליק וכתב לשניים: "חברים מה נפל עליכם, תירגעו – מיקי שגה והתנצל וכך ראוי ומן הראוי שכולנו נשפר את השיח הציבורי שיהיה מכובד. השיח הזה מזיק לכולנו יותר מכל דבר אחר". אלא שחזן  לא נרגע וכתב לזוהר "מיקי, אתה נשמע די בטוח בשקרים שיוצאים לך מהפה. אם כך, הסר חסינותך ונבדוק את אמיתות דבריך. אני דווקא אשמח לפיצוי נוסף על זה שקיבלתי מסגל (עמית סגל)".

זוהר השיב: "עזוב אותך מבזבוז זמן בבתי משפט, אני באמת מציע לך לחסוך קצת כסף עד שתסיים בקרוב את תפקידך כחבר כנסת ושתשקיע את הזמן שלך במשפחה החדשה שהקמת". לכך השיב חזן במילים אלו: "אין ספק שהקנאה אוכלת אותך.

אבל עזוב ידידי, בוא ספר מה באמת גרם לך לשקול לפרוש מהכנסת. הציבור כמה לדעת! לך תדע, אם לא תספר- מישהו אחר יספר..".

 

גליק שוב ניסה להרגיע: "אתם השתגעתם? התאבדות פוליטית קולקטיבית. אתם מזיקים לעצמכם, לליכוד ובעיקר מזהמים את השיח הציבורי. דיייייייי".

מיקי רוזנטל (המחנה הציוני)  עמד מהצד והביע שמחה לאיד: "מפלגת השלטון, אתם בחרתם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.