לחילונים: סטטיק – לחרדים – הרב לסרי

בועד עובדי הפניקס אירגנו מסיבת נשף עבור המגזר החילוני לרגל יום הפורים, אלא בדרך הם כנראה שכחו את העובדים החרדים והדתיים שלא השתתפו במסיבה המיועדת בעיקר עבור המגזר החילוני. { אפליית חרדים}

בועד עובדי הפניקס אירגנו מסיבת נשף עבור העובדים החילונים לרגל יום הפורים, אלא בדרך הם כנראה שכחו את העובדים החרדים והדתיים שלא השתתפו במסיבה שיועדה עבור המגזר החילוני.

‎Posted by ‎ועד עובדי הפניקס‎ on‎ ראשון 12 מרץ 2017

בקטע האמנתי נטלו חלק הצמד הלוהט של הזמר החילוני העדכני סטטיק ובן אל תבורי, שעלות השתתפותם במסיבה נאמדת בסכום של עשרות אלפי שקלים.
בדף הפייסבוק של ועד הפניקס התלונן אחד העובדים הדתיים על הדרת החרדים והדתיים מתקציבי הרווחה של החברה, "יפה מאוד שארגנתם מסיבה ל50% וקצת בחברה,יחד עם זאת, השארתם טעם מר לציבור המסורתי דתי חרדי בחברה שלא יכל להגיע למסיבה מעין זו. לדוגמה הוא הביא "את הועד של לאומי קארד שהרימו אירוע נפרד לציבור הדתי". לדבריו, "את הדמי חבר משלמים כל עובדי החברה ולא משנה האם הם חילונים או משהו אחר".

התאגדות עובדי הפניקס מסרה כי "ראשית יש חבר וועד שמבין ודואג לדתיים קוראים לו גברי,אנו דואגים לכולם וכל עובד בחברה ייהנה בשלב זה או אחר מכלל הפעילויות שהוועד מכין ויכין".
פנינו לגברי הנציג הדתי בועד העובדים של הפניקס שטוען כי בימים אלו הוא פועל לארגן מופע אמנותי עם הרב מיכאל לסרי בעבור העובדים החרדים והדתיים, לדבריו, "בהפניקס עובדים מתוך 1300 עובדים כ-300 חרדים", ומה עשו הדתיים?  לטענתו,"העובדים הדתיים השתתפו במסיבת הנשף שמיועדת עבור המגזר החילוני".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.