בית / וידאו / טראמפ בישראל: הלו"ז המלא
צילום: רויטרס

טראמפ בישראל: הלו"ז המלא

ביום שני הקרוב ינחת הנשיא טראמפ יחד עם עם רעייתו מלאניה, בתו איוונקה ובעלה ג'ארד יחד עם בכירים בממשל לביקור קצר בישראל. הלו"ז המלא.

בישראל מתרגשים: ביום שני הקרוב ינחת הנשיא טראמפ יחד עם עם רעייתו מלאניה, בתו איוונקה ובעלה ג'ארד יחד עם בכירים בממשל לביקור קצר בישראל.

כ- 900 חברי משלחת ינחתו בישראל, 233 סוויטות וחדרים ישוריינו, בנוסף,  56 כלי רכב ישתתפו בשיירה המאובטחת ו-20 אנשי השירות החשאי יאבטחו את הביקור.

באיזור השעה  11:00 ביום שני, צפוי לנחות מטוסו של הנשיא טראמפ, ה"אייר פורס 1" הנשיאותי בנמל התעופה בן גוריון, מנתב"ג ימריא טראמפ במסוק למשכן הנשיא, שם יזכה לקבלת פנים חגיגית. כל האזור יהיה חסום לתנועה.

משם ימשיך טראמפ למלון המלך דוד – שם ינוחו למשך כשעתיים. לצורך הושכרו 233 סוויטות וחדרים לטובת בפמליית הנשיא. באיזור צפויים לשהות גם עיתונאים מכל העולם ודיפלומטים, ולכן לציבור מומלץ שלא להיכנס לאיזור.

בערב יגיעו בני הזוג טראמפ, בתו איוונקה ובעלה ג'ארד קושנר לארוחת ערב במעון ראש הממשלה בירושלים, יחד עם ראש הממשלה נתניהו ורעייתו שרה. מי שיבשל את הארוחה לטראמפ יהיה השף שגב משה. שירי מימון תנעים את האירוע לכבוד החוגגים.
ביום שלישי בבוקר, טראמפ ופמלייתו יסעו לבית לחם – שם ייפגש הנשיא טרמאפ עם יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן לביקור שיעסוק בהמשך הפתרון המדיני לשלום עם ישראל. לאחר המפגש עמו, ישוב לירושלים, משם יחזור לירושלים, ב"יד ושם" הוא יקפוץ לביקור חטוף של רבע שעה שם יניח זר לזכר קורבנות השואה.

בשעה 13:30 ביום שלישי, יגיע טראמפ למוזיאון ישראל ויישא את נאומו. בשעה 15:40 -הוא ובני משפחתו יחזרו לנתב"ג משם ימריאו לאיטליה.

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם לציבור

Scroll To Top