טיפולי אסתטיקה למגזר הדתי

בשנים האחרונות עולה המודעות לגבי טיפולי אסתטיקה ויופי גם במגזר הדתי. יותר ויותר נשים דתיות בוחרות לטפח את עצמן הן במטרה לשמור על עור פניהם, על שיערן, על ציפורניים מטופחות והן במטרה להרגיש טוב עם עצמן.  כתוצאה מכך נשים דתיות בוחרות גם ללמוד את רזי המקצוע, לוקחות חלק פעיל בקורסים, מוצאיות תעודות בבתי הספר השונים הפזורים ברחבי הארץ במטרה לרכוש מקצוע לחיים ולאפשר לנשים מהמגזר הדתי לשמור על עצמן מטופחות, אסתטיות עם תחושה טובה וראש מורם בדיוק כמו במגזר החילוני.

 

  • עיצוב גבות – למראה וצורת הגבות יש השפעה ניכרת על מראה הפנים שלנו. גם במגזר הדתי נהוג לנקות את הגבות מסביב ויש אפילו כאלה שבוחרות בצורה כזו או אחרת. גבות מסודרות כשצורתן מותאמת למבנה הפנים (ארוכות, משולשות, עגולות) מבליטות את הפנים, פותחות את העיניים ומעניקות מראה מסודר ונקי. מומלץ לגשת למי שסיימה הכשרה מקצועית שכן עיצוב גבות דורש ידע מקצועי, הבנה מעמיקה של צורת ומבנה הגבה ושיטות העיצוב השונות בין אם זה פינצטה, חוט, שעווה וכדומה.
  • טיפולים קוסמטיים – מראה העור חשוב מאוד גם לנשים דתיות. טיפולי קוסמטיקה לחידוש מראה העור כמו פילינגים וניקויים, החדרת לחות, מילוי קמטי הבעה מסביב לשפתיים, הרמת עפעפיים – אלו ועוד מסייעים להחזיר את החיוניות למראה העור, להשיב את האור לעיניים שכן עם השנים העור הופך רופך ונוצרים קמטוטים. טיפול קוסמטי נוסף שנשים דתיות רבות בוחרות לעשות הוא טיפול בפיגמנטציה במטרה להיפטר מכתמי הגיל והשמש ולאפשר מראה עור נקי וחלק לאורך זמן. נשים דתיות עושות שימוש במוצרי טיפוח וקוסמטיקה מסוגים שונים במטרה לשמר את מראה עורן צעיר, רענן ונקי.
  • איפור קבוע – בהתחלה היו בטוחים שמדובר במשהו שהוא נגד ההלכה אבל עם הזמן גם טיפול זה קיבל אישור ויש לא מעט נשים דתיות שבוחרות בשיטת איפור זו. כמובן שלא מדובר בצבעים בולטים אלא באיפור טבעי ועדין בעיניים, בשפתיים ובלחיים. איפור קבוע מסייע לחסוך בזמן, עוזר לנו לשמור על אור וחיוניות בפנים לאורך כל היום, מבלי להתעסק עם האיפור בכל פעם לפני שאנו יוצאות מהבית.

 

טיפולים נוספים הנפוצים במגזר הדתי גם כן הם טיפולי הסרת שיער, טיפולי פדיקור ומניקור, טיפולי שיער ועוד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.