בית / חדשות / הסיוט של המשטרה: אירוע טרור בעת ביקור טראמפ (וידאו)
צ. דובות משרד הביטחון

הסיוט של המשטרה: אירוע טרור בעת ביקור טראמפ (וידאו)

בשל ביקורו של הנשיא טרמאפ בישראל החמאס קרא לפעיליו לצאת היום (שישי) לרחבי הגדה המערבית ליום זעם בו יתנגשו עם חיילים במחסומים במטרה ליצור אלימות ברחובות. כך נערכים במשטרה.

בשל ביקורו של הנשיא טרמאפ בישראל החמאס קרא לפעיליו לצאת היום (שישי) לרחבי הגדה המערבית ליום זעם בו יתנגשו עם חיילים במחסומים במטרה ליצור אלימות ברחובות.

החמאס רוצה לנצל את גל האלימות השוטף את הגדה בכדי להגביר את אווירת האלימות. בארגון קראו לפעיליו לצאת לצירים: אל ההתנחלויות, אל המחסומים של צה"ל ומשמר הגבול ולהתעמת עם כוחות הביטחון.
בראיון לחדשות 2 ניצב יורם הלוי מדבר על הסיכונים ההכרחיים, "צריך לקחת סיכונים ולהיות מודע ששגיאה אחת שלי אני אמצא את עצמי בחוץ", אמר הלוי. "אני מודע לזה, אני אומר את זה בביטחון מלא, כי אני יודע שזה תפקידי. אם אני אכשל בו אני אכשל בו. אז אני חייב לקחת את השיקול הזה, גם על חשבון סיכון קריירה".

"מהאזרחים הירושלמים אני מבקש להישאר פה", הפציר הלוי. "זה אחד השבועות היותר חגיגיים בירושלים, יש לנו את אירוע 50 לירושלים, יש לנו את צעדת הדגלים, יש פה אירועים מקסימים. העיר תפרח, העיר תשגשג, היא מוארת בלילות, היא שוקקת בבקרים, כדאי מאוד להישאר, אנחנו ממליצים לכולם להישאר".

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם לציבור

Scroll To Top