אלפי חילונים יצעדו בבני ברק (וידאו)

בתנועת "ישראל חופשית", מתכננים לערוך מסיבת רחוב ראוותנית בעיר התורה והחסידות בני ברק ביום השבת, וזאת כמחאה על עצירת עבודות השבת בתל אביב לגרסתם. העיתונאי החרדי מלך זילברשלג: "בואו, הקוגל עליי". צפו { מוזיקה רועשת בשבת }

למרות שהדבר נשמע כבדיחה אבל הוא הולך ותופס תאוצה ברשת החברתית. כמה אנשים שאינם הזויים בשם "ישראל חופשית", מתכננים לערוך מסיבת רחוב ראוותנית בעיר התורה והחסידות בני ברק, וזאת כמחאה על עצירת עבודות השבת בתל אביב לגרסתם.

המארגנים פרסמו בפוסט הודעה בה הם קוראים לציבור החילוני לבוא ולתקוע עין לחרדים במקום שהכי קדוש להם, השבת, "הגיע הזמן להפשיל שרוולים" הם כותבים, ומוסיפים, "צריך להילחם על החופש לחיות. אי אפשר לשתוק יותר להפרת הסטוס קוו . אי אפשר להגביל את תנועת האנשים בשבת וגם ביום חול בגלל גחמות פוליטיות חרדיות".

"זהו קול השעה לשפויים שעוד נותרו פה, למי שלא רוצה לראות את משמרות המהפכה של החרדים בת"א. שירתנו בצבא, עושים מילואים , משלמים מיסים עובדים כמו חמורים. הגיע הזמן להבהיר שמיעוט קיצוני לא ישלוט בנו! אנחנו שמניעים את המדינה הזאת נהיה בה חופשיים, או נילחם עד שנהיה כאלה!

מס

המארגנים קוראים בקריאה, "לבוא לבני ברק (כתובת מדוייקת בהמשך) בשבת הבאה , עם מוזיקה, מגאפונים והרבה מצב רוח כדי להוכיח לכולם שהציבור החילוני לא פראייר ולא שקט. עברתם את הגבול ועכשיו שומרי הגבול יגיעו אליכם".

העיתונאי הצעיר שחבר לתאגיד החדש "כאן" מיילך זילברשלג, פרסם סרטון שבו הוא מלגלג על אותם אנשים מסכנים, ואפילו מזמין אותם לבוא ולאכול קוגל.

צפו

מלך זילברשלג מזמין את "ישראל חופשית"

ישראל חופשית רוצים לפתוח את בני ברק בשבת?מלך מזמין אותם לקוגל ומשקה קריסטל#כאן_בהקמהMelech Zilbershlag

‎Posted by ‎כאן‎ on‎ יום רביעי 7 ספטמבר 2016

 

היוזמה המסוכנת הזאת דווקא זוכה לגל של תגובות זועמות ברשת על כך שמעזים לחשוב לחלל את הדבר שהכי קדוש ויקר לעם היהודי, ועוד בבני ברק. גולש אחד כתב להם: "מה דעתכם על מסיבת על-האש מעושנת, כוללת סטייקים נוטפי דם, שחיטת כבשים במקום, וכל הטוב הזה מול בית של טבעוני?

כי חופש הביטוי, והאמונה, והחיים.

מה דעתכם על מצעד של אשכנזים טהורים, קוראים קריאות גנאי לכל מי שלא האציל עליו הבורא את הצבע הלבן, וכל היופי הטהור הזה בתוככי שכונה אתיופית?
כי חופש הביטוי, והאמונה, והחיים.

דעתי היא שאירוע כזה בשבת בבני ברק, מכאיב לתושבים הרבה יותר מהמקרים שתיארתי לעיל.
בשביל אדם דתי, הדת היא הכל. לא גחמה, לא אהבה, לא מרכיב זהות, לא עוד אידיאל. היא הכל.

כי חופש הביטוי, והאמונה, והחיים, עלול להיות גם החופש לייצר מלחמות מיותרות ולחרחר שנאה. החופש להיות גועל נפש".

גולש אחר, ערן, מסביר למה לא יהיה קהל רב בהפגנה "אחד האיוונטים הכי חשובים שנפתחו אי פעם. לצערי הרב הוא לא יתקיים, כי הציבור החילוני הוא ציבור מטומטם שיכור דפקט ופראייר שאין כמוהו. חילונים הם מפגרים, לא יזיזו את עצמם מהכורסא לשום הפגנה ולשום מלחמה על הזכויות כי יש בערב האח הגדול או המרוץ למיליון או איזה שטות מפגרת אחרת. חילונים הם טפשים, כן אפילו יותר טפשים מהחרדים. יום שבת בעשר בבוקר??? הצחקתם את סבתא שלי החילונית. אני רוצה לראות את הפראיירים שיקומו בשבת בבוקר אחרי בילוי של שישי בלילה ללכת להילחם על הזכויות שלהם. הצחקתם אותי. 1300 אנשים כרגע סימנו שהם הולכים, אני מתערב אתכם שאולי יהיו באיזור 13 איש וגם הם יהיו עוברי אורח שלא קשורים לאיוונט. חילונים הם מטומטמים כל כך שמגיע להם מדינת הלכה שיסבלו בה".

ערן מדגיש כי "כותב הפוסט הוא חילוני גמור שהיה פעיל שנים למען מדינה חופשית והתייאש מהציבור החילוני המטומטם. תהנו בכורסא בבית מול איזה ריאליטי מפגר רק אל תצאו להילחם על הזכויות שלכם. חילונים מטומטמים".

גולש אחר כתב: "מי שמכיר את הלך הרוח הבני ברקי יודע שבני ברק יכולה להכיל את המסיבה המדוברת. לא מעט אנשים יבואו לראות את המחזה בהנחה שיתקיים,יציעו שתיה ,יזמינו לסעודת שבת בחיוך רחב,בכלל יתיחסו יפה,אך תמיד יש את חמי המזג-ואני אומר את זה בגלוי- מה"מסיבה" הולכים להתפרנס כמה בתי חולים שעובדים בשבת. ואם זה ייגמר בפצועים משני הצדדים דיינו. אני מדמיין לעצמי את הפלאנגות של חסידי גור, ויז'ניץ, סאטמר, צועדים בשורות רחבות בבגדי שבת אל תוך האירוע, מחזה מרהיב עין ופותח ראש".

או לדוגמא גולשת בשם אפרת מזרחי כותבת, "חייבת להודות שנראה לי להפנות את ההפגנות למקום כזה זה רעיון ממש גרוע… הדג מסריח מהראש ומי שצריך באמת לסבול זה ראש הממשלה וחברי הכנסת. בינתיים בכל ההפגנות האחרונות שיצא לי להיות בהן כמעט ולא הייתה נוכחות של האנשים שעכשיו כ״כ רוצים מסיבת רחוב ביום שבת בבני ברק… תתעלו את הרצון שלכם להפגנות לפחות למשהו שבאמת יכול להשיג משהו ולא סתם לגרום ליותר סכסוך ואלימות".

ועוד אחד שכותב מילים כדרבנות לאחים: "למרות השוני הגדול בנינו…אנחנו אחים! לא חסר לנו שונאים, הם רואים בנו אחד, אנא אל תרדו לשפל כזה! לא צריך לחכות לפיגועים כדי להתאחד!".

התגובות הזועמות לא מפסיקות נגד היוזמה המטופשת והמסוכנת, כותבת גולשת אמיצה למארגנים: "תגידו השתגעתם????? נפלתם על כל הראש???? קצת פקינג כבוד!!!! אף אחד לא מכריח אותכם לשמור שבת ואף אחד לא מכריח אותכם לשמור כשרות וזה מדינה חופשית וכל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה אבל לעשות מצעד בשבת בבני ברק??? גועל נפש איפה האהבת חינם כולנו בני ישראל כולנו אחים חלאס אם השנאה המסריחה הזאת איכס פשוט הלם תרבות.!".

 

 

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מה הם אכלו
  כמה שנאה יש בהם
  מיסכנים
  מרוב שנאה הם כבר לא חושבים

  אפשר להגיד להם רק הייל היטלר
  הם משלימים את הפיתרון הסופי

  אחד |
  הגב
 2. לאחי החילוני היקר
  היה לי קשה לקרוא את הכתבה ולא להגיב
  מול מי אתה נלחם??????
  אתה נלחם מולי???? ניצחת!!!!!
  אני לא מייצג כח ואין לי כח משל עצמי
  אולי אני קבוצה אבל אני לא נלחם מכוח הקבוצה 
  אני נלחם מכוח מי שאמר "והיה העולם" למען מי שציווה "שמור את יום השבת לקדשו "
  אתה ודאי מכיר אותו גם אם לא תמיד עשית מה שהוא מבקש אבל בשעת צרה ידעת שיש למי לפנות 
  הוא אבא הוא מלך והוא שלך בדיוק כמו שהוא שלי והוא אוהב אותך וגם אני אוהב אותך
  והתורה היא שלך בדיוק כמו שהיא שלי
  אתה אחי אתה חלק ממני ואם כואב לך כואב גם לי
  השבת אות היא ביני ובינכם אמר ה' זה הסמל שעוד נשאר ביננו ובין אבא שבשמיים
  אחי היקר אל תשכח שאנחנו בארץ ישראל  אנחנו כבר לא בגלות אנחנו הארץ שמייצגת את העם היהודי ארץ אשר "עיני ה' אלוקיך בה"
  תסתכל סביבך מה קורה העולם מתפרק
  זה הזמן אחי היקר לצאת להפגין 
  אולי רק כסיבה להפגנה תסכים לבוא לבני  ברק
  וזה בסדר אני מחכה לך עם ידיים פשוטות
  לחבק אותך …..
  תראה איך נראית שבת אמיתית
  הבית שלי פתוח תבואו בהמוניכם
  אוהב אותכם אחיכם אריאל 

  אריאל |
  הגב
 3. שיבואו אנו נראה להם של כדאי לחלל את שבת קודש

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב