הגשמת פרוייקט נדל"ן – 7 שלבים חשובים

חושבים על בניית בית פרטי, בנין מגורים או אולי שיפוץ במסגרת תמ"א 38? כל פרוייקט  בנייה שתרצו להוציא אל הפועל דורש אנשי מקצוע מומחים לתכנון וניהול הפרוייקט. ניהול פרוייקט בתחום הנדל"ן הוא דבר מורכב אשר דורש ידע וניסיון רב. מדובר בפרוייקט הנמשך לאורך זמן ויכול לקחת שנה וחצי ואף יותר בפרוייקטים של תמ"א 38, אך הוא חייב להיות מתוכנן ומאורגן על פי לוחות זמנים.

פרוייקטים מורכבים עוד יותר כגון מגדלי יוקרה ובתי חולים מצריכים ניהול מקצועי על ידי חברת ניהול פרוייקטים טובה אשר מתמחה בניהול פרוייקטים מורכבים תוך כדי הקפדה על רמת שירות גבוהה ויחס אישי ללקוחות. ניהול פרוייקטים איכותי מלווה אתכם בכל שלבי הפרוייקט ובכל תהליכי קבלת ההחלטות בדרך להגשמת הפרוייקט.

עבודות גימור שנעשו על ידי גרוסמן ניהול פרוייקטים בע"מ בניהולו של יאן גרוסמן
(פרויקט מגדל ב.ס.ר. 3)
עבודות גימור נעשו על ידי גרוסמן ניהול פרוייקטים בע"מ בניהולו של יאן גרוסמן

הידע והניסיון של חברת ניהול פרוייקטים וותיקה ומנוסה בתחום הנדל"ן והבנייה מעניקים לפרוייקט הרבה מאוד ערך מוסף המתבטא לכל אורך שלבי הפרוייקט.

שלבים חשובים לפרוייקט נדל"ן

  1. איתור מגרשים או נכסים להשקעה – אנו מעניקים את כל הסיוע בחיפוש אחר שטח לבנייה המתאים לקריטריונים ולתקציב שלכם. בין אם זה נכס להשקעה או נכס למגורים, אנו תמיד מנתחים את הפרוייקט מבחינה כלכלית ומעניקים לכל כל ייעוץ שלו תזדקקו.
  2. אפיון הפרוייקט – כל פרוייקט דורש אפיון מוגדר היטב של מטרת הפרוייקט והצרכים שהוא צריך לענות עליהם. אפיון הפרוייקט הוא למעשה מפת הדרכים לפייה יעבדו האדריכלים. אפיון הפרוייקט נעשה על פי הדרישות והציפיות של הלקוח.
  3. תכנון הפרוייקט ותכניות הבנייה – כל פרוייקט בנייה מחייב תכניות אדריכליות מפורטות; על פי התכניות האדריכליות מפקחי הבנייה יוכלו להוציא לפועל את הפרוייקט.
  4. הדמיות ממוחשבות – בטרם תחילת הבנייה אנו נציג לכם הדמיות ממוחשבות תלת ממדיות הממחישות את הפרוייקט ואת השתלבותו בסביבה. בזכות ההדמיות הלקוח יכול להבין את התכניות בצורה ויז'ואלית והוא לא צריך להיות ארכיטקט בשביל לדעת לקרוא תכניות בנייה. על סמך ההדמיות הממוחשבות ניתן בקלות לקבל החלטות יחדיו עם הלקוח.
  5. הכנת כתב כמויות – על מנת לבצע את הפרוייקט בהצלחה ולהימנע מחריגות תקציביות יש להכין כתב כמויות מסודר המפרט את חומרי הבנייה הדרושים והכמויות בעל אחד משלבי הפרוייקט. לצורך הכנת כתב הכמויות ותכנון הפרוייקט יש לקחת בחשבון גם סטיות בלתי צפויות אשר עלולות לייקר את הפרוייקט.
  6. התרי בנייה – לכל פרוייקט בנייה ישנו צד בירוקרטי של השגת כל אישורי הבנייה ובהמשך אישורים לאיכלוס הנכס. אנו מעניקים שירות מלא ללקוח ובמסגרתו אנו מטפלים בהסדרת כל אישורי הבנייה הדרושים והתנהלות מול הרשויות.
  7. ניהול הפרוייקט – חברת ניהול פרוייקטים מנוסה ומקצועית תעמיד לרשותכם צוות מיומן ומנוסה לניהול הפרוייקט תוך כדי דגש על עמידה בלוחות זמנים. זה יכלול במקום הראשון גם מפקחים על אתר העבודה וכל תהליך הבנייה, שנמצאים בשטח, מידי יום ביומו, במהלך כל הפרוייקט כולו, מרגע תחילתו ועד לסיומו.

לסיכום – צורת העבודה חברת ניהול פרוייקטים מנוסה מעניקה ללקוח הרבה שקט נפשי והוא יכול לשבת בראש שקט ולדעט שצוות מקצועי מפקח על כל תהליך הבנייה ונמצא בשטח מידי יום. במקביל לכך, חברת ניהול פרוייקטים טובה, כגון גרוסמן ניהול פרוייקטים בע"מ בניהולו של יאן גרוסמן, עובדת בשיתוף פעולה ושקיפות מלאה מול הלקוח; הלקוח יכול לעקוב אחר התקדמות הפרוייקט ותמיד ליהנות ממידע מעודכן.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.