הג'דגטים שאי אפשר בלעדיהם במטבח!

– ועכשיו קבלו את הג'דגטים שאי אפשר בלעדיהם במטבח!

סולתם-רדד מגישה לכם את הכלים שיעשו לכם את הבישול והאפיה למשהו אחר שלא תכירו את המתכון הרגיל שלכם.

החברה הוותיקה והמובילה בשוק הישראלי, משיקה תבניות סיליקון לעוגות, עוגיות, פטיפורים ושלל מנות אחרונות – שישדרגו את המתכונים שלך למתכוני גורמה, רק כי השתמשת בכלים של סולתם-רדד. התבניות מופיעות במגוון רחב של צורות: מרובעות ועגולות, תבניות קוגלהוף ושושנים, תבניות מניאטוריות לפטיפורים ולשוקולדים מעוצבים כמו בקונדיטוריה. תמצאו גם גם את תבניות הקרבונסטיל, בגימור שיי וציפוי Non Stick המונע את הידבקות המזון ומפחית את השימוש בשמן.

את היופי והנראות המושלמת ירגישו כולם.

לא תאמינו אפילו אני מתכננת לעמוד בחול המועד פסח ולהכין עוגה, אם יצליח אשלח לכם תמונה

ואם כבר פרגנת לעצמך – בואי ופרגני למארחת שלך, לחברה טובה ליום הולדת, לשכנה שעזרה לך כל כך לפני החג, למתנה למי שאת אוהבת ומעריכה באמת – שלא תפסיק להודות לך שוב ושוב על המתנה המקורית והמיוחדת.

את מוזמנת להכיר מגוון רחב וצבעוני של ג'דגטים מדהימים ומוצלחים, באיכות שעושה את ההבדל כמו ספטולה סיליקון שעושה את ציפוי העוגה לציפוי קונדיטורי מקצוע, מרחן סיליקון שלא תביני איך הסתדרת בלעדיו, כף סיליקון נפלאה, תרוודי סיליקון, כלי מדידה ועוד.

כל הכלים מתאימים לשימוש של טמפרטורה עד 200 מעלות, מתאימים למדיח כלים.העוגה שלך תהיה יפה ו… טעימה יותר. מהרי לטעום בעצמך, לפני שישארו לך רק הפירורים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.