דרעי מאיים: "אם נלך לבחירות – נתניהו יישא בהשלכות"

דרעי מפחד מבחירות? שר הפנים אריה דרעי איים הערב (ראשון) בריאיון ליונית לוי בערוץ 2 כי "אם נלך לבחירות על התאגיד, ראש הממשלה יישא בהשלכות". דרעי הבטיח כי ביום חמישי יכנסו ראשי המפלגות את ראש הממשלה והשר כחלון ולא יצאו מהחדר עד שיצא עשן לבן. {צפו בראיון}

בצל המשבר שהולך ומחריף בין ראש הממשלה לשר כחלון, ,שר הפנים אריה דרעי איים הערב (ראשון) בריאיון ליונית לוי במהדורה המרכזית  בערוץ 2 כי "אם נלך לבחירות על התאגיד, ראש הממשלה יישא בהשלכות".

"זה לא יסולח לאף אחד ללכת לבחירות, לא יסולח לנו אם נפיל ממשלה", הבהיר דרעי. "עד עכשיו לא התערבנו בשל ההסכם הקואליציוני שאומר שבנושאי תקשורת ראש הממשלה מוביל. שבוע שעבר ראינו שזה יצא החוצה. ראינו שראש הממשלה והשר לא מגיעים לפתרון".

דרעי שמפלגתו קיבלה רק 6 מנדטים בסקרים האחרונים הסביר  בראיון כי  "לא ניתן שילכו לבחירות. ביום חמישי, אם לא יימצא פתרון, נכנס את ראשי המפלגות ולא נצא מהחדר עד שיהיה פתרון".

גם יו"ר יש עתיד יאיר לפיד התייחס למשבר ותקף את ראש הממשלה . "מה זה צריך להיות? הם יצאו מדעתם. כך לא מנהלים מדינה", תהה לפיד. "רה"מ, שר האוצר, השרים הבכירים – כולם מתעסקים פתאום בקומבינות ופוליטיקה קטנה במקום להתעסק בחינוך ובבריאות. במה הם מתעסקים? בתאגיד? 90% ממדינת ישראל לא יודעים מה זה בכלל".

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יהיר לפיד והרשע דרעי השמאלני הרפורמי עם הבצל

  חברים טובים

  יהיר לפיד כבר לא צריך לחנך ולשקם את האסיר המשוחרר הפושע בעל הבצל בשביל נסיון הרכבת קואליציה…

  יושב בשמיים ישחק…

  שסניק שעזב |
  הגב
 2. שידחף בצל בעיניים בכלא שאטא…

  מלא לקקנים מסביבו עומדים להפוך למובטלים

  תפילתי שלא יקרעו למכלוף את הזקן והשערות הצבועות בשחור

  קובי ויזאן |
  הגב
 3. פרופ' יצחק כץ ממכון המחקר מאגר המוחות בסקר מיוחד שנערך עבור תוכניתו של יאיר שרקי ברדיו גלי ישראל: "ש"ס בהובלת אלי ישי תגרוף יותר מנדטים מאשר בהובלת דרעי".

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. בטח דרעי מתכנן עכשיו תרגיל מסריח2.
  אופוזיציה + כחלון + דרעי + ליברמן/יהדות התורה = 76
  תוריד 13 ערבים = 63

  תלמיד מרן |
  הגב
 5. הגאוותן הסרוח הזה חושב שכולם עובדים אצלו.

  הוא יכנס, לא יתן להם לצאת…

  מה הם חיביים לו משהו????????????

  אלי ישי אחריך באש ובמים |
  הגב