בניית אתרים – כיצד בוחרים חברה מקצועית לבנות לנו אתר

שיטוט קל בגוגל מעלה, שבישראל פועלות עשרות אם לא מאות חברות לבניית אתרים ולצידם אפשר למצוא עצמאים אשר בונים אתרים באופן מקצועי. כמות זו מלמדת לא רק על הידע הרב שנמצא בתחום בישראל ועל התחרות הרבה שמתנהלת בו, הכמות מלמדת אותנו שאנחנו יכולים לצפות לרמות שונות של אתרים וכן של שירות בתהליך הבנייה ואחריו. לכן כשאנחנו מחליטים להקים אתר לעסק או כל אתר אחר, אנחנו צריכים לדעת כיצד בוחרים חברה בצורה נכונה.

בניית אתרים הוא תחום מתפתח, משנות התשעים כשהאינטרנט הפך להיות ציבורי ועד היום, אנחנו יכולים לראות שינויים מהותיים בתחום. בין אם זה בעובדה שאתרי אינטרנט הפכו מסטטיים לדינמיים, הם כוללים היום מדיות שונות, מכילים אופציות חברתיות, הם משלבים בתוכם אלמנטים שבעבר לא היו, הכניסה של המובייל, העיצוב של האתרים השתפר ובכלל כל תהליך הבנייה עבר שינוי (כניסתו של HTML5 לתחום). סביר להניח שעם הזמן אנחנו נראה עוד ועוד שינויים ושיפורים.

מה זה אומר? כשאנחנו בוחרים חברת בניית אתרים, אנחנו צריכים לקחת בחשבון את שתי הקווים, הן מה החברה יכולה להציע לנו וכן איזה שירות היא מעניקה לנו, בתהליך הבנייה ואחריו. עלינו גם להתייחס להיבטים נוספים, כמו עלויות, שקיפות, אמינות. בחלק הבא של המאמר, נגע במספר נקודות שיסבירו כיצד בוחרים חברה מקצועית לבניית אתר

כיצד בוחרים בצורה נכונה חברת בניית אתרים

הנקודה הראשונה שעלינו לבחון היא, הרזומה של החברה. לכל חברת בניית אתרים יש רזומה מסוים אותו היא אמורה להציג בפני לקוחות פוטנציאליים. בין היתר, מדובר על אתרים שהיא בנתה בעבר, עלינו לבדוק כיצד הם בנויים, האם הם מתאימים לתחום בו אנחנו מתעסקים, האם הם מעניקים לגולש חווית משתמש כמו שאנחנו רוצים להעניק להם באתר שלנו.

הנקודה השנייה שעלינו לבחון זה תהליך העבודה. צוות החברה, צריך להסביר כיצד היא יוצרת אפיונים לאתר, כיצד היא עושה את המחקר המקדים, וכמובן כיצד היא מוציאה את הפרויקט לפועל.

הנקודה השלישית שאנחנו צריכים לבדוק זה לוח הזמנים. אנחנו לא רוצים לבזבז זמן יקר על תהליך הבנייה, אנחנו חייבים להגדיר אותו בזמן, מתחילתו ועד סופו. אנחנו צריכים לקבוע בצורה ברורה ביחד עם צוות החברה, כמה זמן עד שהאתר יהיה מוכן. מן הסתם, על החברה לעמוד בלוח זמנים זה.

הנקודה הרביעית, שירות אחרי הקמת האתר. סביר להניח שבתקופה של אחרי הקמת האתר ועלייתו לאוויר יווצרו בעיות שונות, עלינו לדעת שהחברה עומדת מאחורינו, עוזרת לנו בכל מה שנדרש בשביל שנוכל להשתמש באתר כמו שצריך. צריך לבדוק, כמה זמן החברה תעניק לנו שירות זה.

הנקודה החמישית, שירות נלווה לבניית האתר. מומלץ לעבוד עם חברה שמעניקה עוד שירותים, כגון קידום אתרים, קידום עמוד פייסוק, הקמת דפי נחיתה ועוד. נכון יותר לעשות הכל תחת קורת גג אחת ולא במקומות שונים.

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.